fbpx

UWAGA! Nie Kupuj Nic 

Do Dezynfekcji Skóry Dłoni Zanim Nie Przeczytasz Tego!

Pandemia spowodowała, że co oraz więcej osób ma problem z wysuszoną skórą  przez środki dezynfekujące. Większość z nich jest robiona na bazie chloru lub alkoholu. Środki  tego typu mają bardzo zły wpływ na Twoją skórę. Szybko ją niszczą wysuszając. To przyspiesza jej starzenie. W dłuższej perspektywie prowadzi  to do pękania i powstawania ran.

 

Próbując chronić  dłonie przed zniszczeniem, wiele osób stosuje lateksowe rękawiczki. Jednak stosując je stale pogłębiamy problem.   W rękawiczkach ręce się pocą  co sprzyja powstawaniu grzybic.  Rany zamiast się goić paprzą się.  Z takimi rękoma coraz trudniej czuć się komfortowo.

Jest jednak bardzo proste rozwiązanie. NANO- Koloid SREBRA  ,który świetnie dezynfekuje i nie niszczy twoich dłoni.   O skuteczności NANO- Koloid SREBRA świadczy to, że skutecznie niszczy ponad 650  patogenów w postaci wirusów, bakterii, pleśni i grzybów.

Świetnie nadaje się do stosowania na zwierzętach, ponieważ jest bezwonny, dzięki czemu nie podrażnia nosów naszych pupili, Często po zastosowaniu do dezynfekcji środków na bazie alkoholu lub chloru, można zauważyć że zwierzęta wręcz cierpią. Zresztą dla nas też nie są to przyjemne zapachy, a zwierzęta czują to  25 razy mocniej.

NANO- Koloid SREBRA możemy go stosować do dezynfekcji wszystkiego:

  • Mebli
  • Podłóg
  • Ubrań
  • Przedmiotów codziennego użytku
  • doskonale nadaje się na wszelakie problemy skórne
  • ochrania przed grzybami, pleśniami oraz pomaga je usuwać
  • idealnie nadaje się do walki z trądzikiem

 

Nasz preparat jest koncentratem. Do użytku codziennego wystarczy go stosować w stosunku 1 do 4.   ( do 100 gram nano koalidu srebra dodajemy 400 gram wody destylowanej ). Tak przygotowanym roztworem spryskujemy lub ściereczką nanosimy na powierzchnię i pozostawiamy do wyschnięcia. Srebro w nano postaci utrzymuje się nawet 6 miesięcy na powierzchni, na którą zostało naniesione.

 

 

O skuteczności  niech świadczy to że nawet karetki dezynfekuje się nano srebrem. Więcej na ten temat znajdziemy Tutaj.

 

.

Co piszą o tym naukowcy

BEZPIECZEŃSTWO I WYKORZYSTANIE NANOCZĄSTKOWEGO SREBRA W ZAKAŻENIACH OETIOLOGII BAKTERYJNEJ

„STRESZCZENIE. W ostatnich latach szczególną uwagę poświęcono badaniom nad metalami szlachetnymi i półszlachetnymi o rozmiarze nano. Odkryto bowiem, że substancje przeniesione do tej skali wykazują znakomite właściwości przeciwdrobnoustrojowe, zwłaszcza antybakteryjne. W licznych badaniach wykazano, że nanometale są skuteczne już w bardzo niskich stężeniach, natomiast nie stwierdzono ich toksyczności dla komórek ludzkich. Intensywność działania oraz możliwość długotrwałego stosowania, a także szerokie spektrum oddziaływania na mikroorganizmy to główne zalety nanometali. Liczne procesy dezaktywacji mikroorganizmów utrudniają wytworzenie mechanizmów stanowiących obronę przed działaniem nanosrebra. Nanocząstki srebra mogą być środkiem antybakteryjnym alternatywnym wobec chemioterapeutyków.”

Z całą pracą można zapoznać się tu.  http://mavipuro.pl/jourarch/Z2018051.pdf   

 NANO- Koloid SREBRO

NIEJONOWE AG 50 PPM 300 ML

 Nano Srebro niejonowe, w odróżnieniu od jonowej postaci, nie reaguje z kwasami organicznymi, oraz kwasem solnym. Kwasy te  stanowią typowe składniki obecne wewnątrz trawiennego ludzkiego czy zwierzęcego układu pokarmowego. Ta cecha produktu stanowi ważki czynnik, pozwalający na stosowanie niejonowego Nano srebra w produkcji żywności, uzdatnianiu wody pitnej, uzdatnianiu wody w basenach kąpielowych, oraz w kosmetyce i farmacji

wysyłka  do 24 godzin

Dołącz

Share this post with your friends!